774 953 434
News and announcements

Pravidla on-line rezervací - Registrace

10 March 2015

Registrace: Pro objednávání v systému on-line je potřeba se nejdříve zaregistrovat na recepci. Pro zaregistrování je potřeba vyplnit formulář. Jsou povinné všechny údaje. Na uživatelské jméno a heslo se informujte telefonicky nebo osobně. Zaregistrování provádí recepční na základě vyplněných údajů ve formuláři. V případě hodnověrných údajů vám registraci umožníme neprodleně, v případě zcela zřetelně falešných údajů vaší žádosti nevyhovíme. V ostatních případech počkáme na další telefonický či osobní kontakt žadatele. Součástí registrace je souhlas se zasíláním reklamních upoutávek našeho fitness centra.

Pravidla on-line rezervací - Rezervace

10 March 2015

Rezervace: Po zaregistrování je možno si vybrat termín a čas rezervace kurtu nebo sálové hodiny. Systém vám ukáže, zda je volno či ne v přehledné tabulce. Vyberte vlevo nahoře možnost studentské slevy, pokud to časové pásmo umožňuje. Při každé hře bude nutné předložit studentský průkaz od obou hráčů. Rezervaci potvrdíte a systém vám znovu ukáže tabulku včetně vašich nových rezervací. Je třeba si rezervovat kurt alespoň 1 hodinu předem. V době kratší než 1 hodina Vám systém rezervaci neumožní. Pokud se zmýlíte, nebo chcete zrušit již provedenou rezervaci, můžete využít křížek a potvrdit. Zrušení je možné nejpozději 8 hodiny předem. Pokud chcete mít přehled o všech vašich rezervacích, využijte této možnosti v přehledu rezervací.
Možné je rezervovat až 8 lekcí nebo hodin max.30 dní dopředu. Pokud jste se však na některou vaši rezervaci nedostavili a ani jste ji nezrušili, nemáte již možnost si rezervovat tolik lekcí nebo hodin, nerealizovaná rezervace se započítává do počtu možných rezervací.

Pravidla on-line rezervací - Storno poplatky

19 December 2012

Momentálně nejsou storno poplatky aktivní
Penalizace: Při zrušení rezervace 8 hodin a méně před začátkem rezervované hodiny vám bude naúčtován storno poplatek ve výši 50% z ceny rezervace. Za rezervace squashe nebo sálových lekcí zrušené více než 8 hodin před začátkem, neúčtujeme žádný storno poplatek. Storno poplatek za nenavštívenou a nezrušenou rezervaci squashe nebo sálu je 100% z ceny.